Apartament Nr. 1

Jednopokojowy apartament dla pary na parterze. Został praktycznie i nowocześnie urządzony z myślą o 2 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny, stolik kawowy, telewizor LCD i sofę. Z apartamentu wyjście na prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami. .

Apartament Nr. 5

Dwupokojowy apartament na I piętrze praktycznie i nowocześnie urządzony z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny. W salonie wygodna sofa, stolik kawowy i telewizor LCD. Sypialnia z wygodnym łożem małżeńskim. Z apartamentu wyjście na prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami.

Apartament Nr. 2

Dwupokojowy apartament praktycznie i nowocześnie urządzony z myślą o 2-4 osobach znajdujący się na parterze. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny. W salonie wygodna sofa, stolik kawowy i telewizor LCD. Sypialnia z wygodnym łożem małżeńskim. Z apartamentu wyjście na prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami. .

Apartament Nr. 6

Dwupokojowy apartament na II piętrze praktycznie i nowocześnie urządzony z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny. W salonie wygodna sofa, stolik kawowy i telewizor LCD. Sypialnia z wygodnym łożem małżeńskim. Z apartamentu wyjście na duży prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami.

Apartament Nr. 3

Dwupokojowy apartament praktycznie i nowocześnie urządzony z myślą o 2 - 6 osobach znajdujący się na parterze. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny. W salonie wygodna sofa, stolik kawowy i telewizor LCD. Sypialnia z wygodnym łożem małżeńskim i rozkładaną dwuosobową sofą. Z apartamentu wyjście na prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami.

Apartament Nr. 7

Jednopokojowy apartament na II piętrze przygotowany z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny, stolik kawowy, telewizor LCD, łoże małżeńskie oraz sofę.  Z apartamentu wyjście na prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami.

Apartament Nr. 4

Jednopokojowy apartament na I piętrze przygotowany z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny, stolik kawowy, telewizor LCD, łoże małżeńskie oraz sofę.  Z apartamentu wyjście na prywatny zadaszony balkon ze stolikiem i fotelami.

Apartament Nr. 8

Dwupokojowy apartament na II piętrze praktycznie i nowocześnie urządzony z myślą o 2-4 osobach. W apartamencie znajdą Państwo w pełni wyposażony aneks kuchenny. W salonie wygodna sofa, stolik kawowy i telewizor LCD. Sypialnia z wygodnym łożem małżeńskim.